Третя секція ЖК Obolon Residences введена в експлуатацію

09-12-2020

Державна архітектурно-будівельна інспекція України засвідчила відповідність проєктній документації та готовність до експлуатації третьої секції житлового комплексу Obolon Residences.

Секція 3 – це остання черга комплексу, яка втілює у собі увесь досвід нашої команди зібраний за роки будівництва Obolon Residences та інших житлових об’єктів преміум та бізнес-класу. Тут втілені найбільш виважені рішення, найбільш сучасні технології безпеки, управління будинком, енергоощадження та багато іншого. Для зручності резидентів у Секції розміщені власний спортзал, пральна кімната з професійним пральним та сушильним обладнанням, дитяча ігрова кімната, лаунж-тераса на даху, підземний паркінг та навіть домашній кінотеатр тільки для жителів комплексу.

У продажу в Секції 3 залишилось 22 готові квартири площею від 60 кв.м та 2 пентхауси – одно- та дворівневий з власною лаунж-терасою та зимовим садом на даху. Квартири мають просторі та функціональні планування, кухні з обідніми зонами та великі вітальні, об’єднані в єдиний простір, затишні спальні з власними гардеробними та панорамні вікна, які відкривають чудові краєвиди міста! До речі, на трикімнатні квартири Секції 3 діє зимова пропозиція: -12 % знижки та безвідсоткова розстрочка на 2 роки. Детальніше у новині.

Загалом у продажу в комплексі залишилась усього 31 готова квартира. Дізнатись про наявність квартир та записатись на візит до комплексу можна у нашому офісі продажу за телефоном (044) 498 26 26 або заповнивши форму в розділі Контакти.