Закрита територія Obolon Residences та її переваги

25-06-2020

Закрита територія та безпека – цьогоріч стали одним ізголовних критеріїв у виборі комплексу для життя родини. Для жителів Obolon Residences це звична річ, адже відсамого початку ми подбали про цілодобову охорону, систему контролю доступу натериторію комплексу – як зовнішню так і внутрішню – тільки для жителів та їхніхгостей, 400 відеокамер та ексклюзивна система відеоспостереження слідкують забезпекою, а сервісна компанія дбає про чистоту,дезінфекцію та комфорт.

Здавалося б на невеликій територіїкомплексу розмістилися сучасний дитячий майданчик, зона відпочинку, тренажери навідкритому повітрі та багатофункціональний спортивний майданчик, на якому нашіжителі влітку проводять дружні турніри з волейболу, футболу, та вчаться грати утеніс із персональним тренером. Цятериторія – закрита та доглянута – тільки для наших резидентів.

Та догляд і безпека не закінчуються одразу за дверима ObolonResidences. Сервісна компанія щодняслідкує за сквером та зоною відпочинку поруч із комплексом, тут висаджуютьсянеймовірно гарні квітий трави, територіяприбирається та оновлюється, а цьогоріч ми встановили огорожу, яка у нічний часзакриває сходинки-лавки у підніжжя комплексу, та забезпечує нашим жителям тишута здоровий сон!