У серці подій

Житловий комплекс Obolon Residences розташований у районі з багатою соціальною інфраструктурою, що ідеально підходить як для родин з дітьми, так і для молодих пар. Всього у 10 хвилинах ходьби від комплексу знаходиться Оболонська набережна та парк "Наталка" – місце, де Ви зможете прогулятися, милуючись дивовижною алеєю скульптур, покататися на велосипеді, зайнятись спортом, посидіти в ресторані або кафе, звідки відкриваються захоплюючі краєвиди на затоку Дніпра. 

У пішохідній доступності від комплексу знаходяться дитячі садки, у тому числі приватні, такі як «Джерело», Clever Kid, «Всезнайко». Для дітей шкільного віку на Оболоні представлена велика кількість учбових закладів, серед яких варто відзначити спеціалізіровану школу з поглибленим вивченням французької мови. Поряд з комплексом також знаходяться банківські відділення, аптеки та медичні заклади, численні магазини, супермаркети, з найближчих крупних – Novus, Сільпо та Cosmos. 

Багатий вибір місць для проведення відпочинку всією родиною робить життя в Obolon Residences ще комфортнішим. Недалеко від комплексу розташовані: ТЦ Smart Plaza, ТРЦ Dream Town з аквапарком Dream Island та сучасним кінотеатром Oscar, фітнес-центри «Акваріум», Sportlife та професійний гольф-клуб. 

Велика кількість зелених зон, продумана, насичена соціальна інфраструктура, різноманітність місць для проведення відпочинку та зручне транспортне сполучення з іншими районами міста, роблять Оболонь одним із самих привабливих районів для життя в столиці.

Прочитайте докладніше про магазини і послуги, які входять до структури ЖК Obolon Residences. 

Оболонська набережна
У серці подій 1
Аквапарк
У серці подій 2
Супермаркет
У серці подій 3
Кінотеатр
У серці подій 4
Гольф-клуб
У серці подій 5
Оболонська набережна
У серці подій 6