Культова архітектура

Комплекс складається з трьох будівель заввишки від 24 до 26 поверхів, об'єднаних масштабним загальним подіумом. Загальна будівельна площа об'єкта перевищує 68000 кв.м і складається переважно з житлових приміщень.

На рівні подіуму розмістилися першокласні ресторани та кафе, супермаркет, різноманітні магазини та центри надання побутових послуг. Другий поверх кожної будівлі виділено під сучасні офісні приміщення. У кожній секції передбачений дворівневий паркінг, в який можна спуститися прямо на ліфті.

Надихаючись знаковими проектами Нью-Йорка та Лондона, Benoy – одне з провідних архітектурних бюро світу – взяло участь у створенні образу цього неповторного житлового комплексу, який втілює новітні світові тенденції в дизайні багатоповерхових житлових будинків: вражаючі фасади, розкішні лобі з витонченою мармуровою обробкою і сучасні апартаменти з бездоганним плануванням. 

Головні відмінні риси Obolon Residences – це захоплюючий вид з панорамних вікон на виступаючих фасадах, розкішне лобі з неокласичним меблюванням, оброблене чудовим італійським мармуром, і виготовлена за індивідуальним замовленням люстра діаметром 3 метри, а також три розкішних ліфта з сяючими золотистими деталями, мармуровим обрамленням та інтер'єрами в натуральному дереві з мідними аксесуарами.

Усе це ми відобразили у нашому новому відео про комплекс >>

Культова архітектура 1
Культова архітектура 2
Культова архітектура 3
Культова архітектура 4