Інноваційні технології

Ми високо цінуємо комфорт і безпеку наших жителів!

Вхід на територію Obolon Residences і прибудинкову територію здійснюється за електронними перепустками. У всьому комплексі встановлено 80 зчитувальних пристроїв доступу і 400 відеокамер. Ексклюзивна система відеоспостереження та цілодобова охорона не дозволять небажаним гостям потурбувати Вас.

Інноваційна система моніторингу інженерних систем охоплює всю технічну інфраструктуру нашого комплексу і дозволяє власникам квартир встановити систему Розумний будинок в своїй квартирі. 

У житловому комплексі вперше в Україні встановлена інтелектуальна система управління ліфтами. Система здатна подати оптимальний ліфт для Вашої поїздки, істотно скорочуючи час очікування. Вишукано декоровані деревом і мармуром ліфти доставлять Вас на потрібний поверх зі швидкістю 1.75м / с, а спеціальний технічний ліфт дозволить, минаючи лобі, транспортувати на поверх усе необхідне для ремонту та облаштування нової квартири.

Гаряча вода та опалення Obolon Residences подаються від власної автономної газової котельні останнього покоління, розташованої на даху першої секції. Трансформаторна підстанція підключена до двох незалежних міських електромереж, так що у разі аварійної ситуації на одній з мереж відбувається автоматичне перемикання на іншу.

У будинку встановлено ультрасучасний сміттєпровід на фотоелементах з системою автоматичної промивки, яка забезпечує відсутність неприємного запаху при використанні.

У житловому комплексі встановлена сучасна система протипожежної безпеки з функцією раннього виявлення загорянь та оповіщення жителів і співробітників сервісної компанії, а також функцією подачі сигналу на пульт міської пожежної охорони.


Інноваційні технології 1
Інноваційні технології 2
Інноваційні технології 3